V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Vitajte vo svete Live Active

V dnešnom hektickom svete je zdravý životný štýl veľmi dôležitý na to, aby sme udržali krok s moderným, ekonomickým spôsobom života. Každý z nás chce byť zdravý bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Aby sme sa mohli považovať za celkovo zdravých ľudí, musíme byť odolní voči chorobám, fit a plní energie.

A na to, aby sme to dosiahli, potrebuje každý z nás zdravý jedálniček a výživu, dostatok spánku, pozitívne myslenie a predovšetkým dostatok vhodnej fyzickej aktivity. Šport nielenže zlepšuje Vaše zdravie, ale vďaka nemu dokážete predchádzať vzniku rôznych život ohrozujúcich ochorení. Okrem toho Vám šport pomôže k tomu, aby ste vyzerali skvelo – mladšie, zdravšie a štíhlejšie. Treba Vás ešte presviedčať?

Nás veru nie. S myšlienkou webového obchodu, ktorý bude ponúkať športové vybavenie, sme sa pohrávali už dlhšie, až nakoniec v septembri roku 2012 sme sa rozhodli. Je načase ju zrealizovať!

Dali sme hlavy dohromady, chvíľu sme zhromažďovali nápady a nakoniec sme prišli s myšlienkou, že podstatou všetkého je žiť, byť šťastný a aktívny, a tak vznikol názov našej značky: LIVE ACTIVE, teda žiť aktívne.

Fitness a zdravie pre Vás a Vašu rodinu

Na jeseň roku 2012 sme vyhrnuli rukávy a začali pripravovať webovú stránku s množstvom fitness výrobkov. Začali sme v Slovinsku, ale webové obchody sme rýchlo otvorili aj v ďalších európskych krajinách.

Od začiatku bolo jasné, že sa budeme sústrediť len na ponuku kvalitného a cenovo výhodného fitness, športového a outdoorového vybavenia pre ľudí, ktorí chcú byť fit a zdraví. Okrem ponuky športového vybavenia sa usilujeme:

  • Ponúkať riešenia, ktoré Vám pomôžu viesť zdravší a aktívnejší život
  • Ponúkať pomoc a rady miestnych odborníkov a ďalších používateľov v každej oblasti, aby sme zdôraznili maloobchodné/nákupné prostredie.

Sme veľmi šťastní, že môžeme všetkým ľuďom bez ohľadu na vek, typ postavy alebo veľkosť oblečenia poskytnúť prostriedky a motiváciu, aby sa dostali do čo najlepšej kondície...

Náš tím, ktorý stojí za projektom Live Active, si pevne stojí za každým krokom, pretože od tohto projektu chceme a očakávame len to najlepšie.

Live Active je výsledkom skvelého tímového ducha a množstva zábavy a dúfame, že radosť zo zdravého života a športu sa dostane až k Vám.

Sme tu pre Vás!

My v Live Active Vás chceme spoznať a zistiť, čo Vás inšpiruje, aby sme Vám mohli pomôcť dosiahnuť Vaše ciele. A kto sme my? Ak sa chcete dozvedieť niečo o nás a našich cieľoch alebo o tom, ako nás môžete kontaktovať alebo ako sa pridať do nášho tímu, ste tu na správnom mieste. Neváhajte a kontaktujte nás a podeľte sa s nami o svoje nápady, myšlienky a návrhy – robíme to pre Vás a Vašu rodinu!

Váš tím Live Active