V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Vysoká vychádzková obuv Walkmaxx Comfort

Photo
Video
Nové

Vyniknite vo vychádzkovej obuvi Walkmaxx Comfort v štýlovom dizajne a rôznych farbách. Vďaka pridanej vložke z pamäťovej peny prináša ešte väčšie pohodlie pri chôdzi. Tradičná zaoblená podrážka zmierňuje tlak na kĺby, takže vydržíte dlhšie na nohách.

Vysoká vychádzková obuv Walkmaxx Comfort
Od 49,90 € Od
39,90 € Club 5*
Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
  • Stručný prehľad
  • Detaily produktu
  • Technické informácie
  • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Vyniknite vo vychádzkovej obuvi Walkmaxx Comfort v štýlovom dizajne a rôznych farbách. Vďaka pridanej vložke z pamäťovej peny prináša ešte väčšie pohodlie pri chôdzi. Tradičná zaoblená podrážka zmierňuje tlak na kĺby, takže vydržíte dlhšie na nohách.

Zistite viac
Detaily produktu

Keď sa pohodlie stretne so štýlom

Vyniknite vo vychádzkovej obuvi Walkmaxx Comfort. Štýlový dizajn a množstvo farieb zaručujú, že táto klasická obuv Vám dodá energiu a sebavedomie pri každom kroku. S cieľom zaručiť absolútny pocit pohodlia sme pridali novú vnútornú vložku z latexu a pamäťovej peny, ktorá zaručí, že pri každom kroku budete mať pocit, akoby ste kráčali po obláčikoch. Okamžite si ich zamilujete bez ohľadu na to, koľko máte rokov.

Ideálne na každú príležitosť

Či už máte pred sebou dlhý deň na fakulte, práve ste nastúpili do novej práce alebo plánujete stretnutie s priateľmi na partičke biliardu, vychádzková obuv Walkmaxx Vám zaručí maximálne pohodlie počas celého dňa. Vložka z pamäťovej peny zaručuje najmäkší krok, stielka z latexu sa perfektne prispôsobí každej nohe a zaoblená gumená podrážka odľahčuje krok a prináša jednoduchý kolísavý pohyb. A to všetko v modernom dizajne. Náš nový model vychádzkovej obuvi si obľúbite na prvý pohľad.

Maximálne pohodlie pri chôdzi so slávnou zaoblenou podrážkou

Koncept a dizajn zaoblenej podrážky Walkmaxx boli vyvinuté v Nemecku s ohľadom na Vaše zdravie a správne držanie tela. Zaoblená podrážka pomáha zvyšovať aktiváciu svalstva, takže sa budete cítiť lepšie a viac fit. Pomáha rovnomerne rozložiť telesnú hmotnosť a tým zaručuje lepšie tlmenie nárazov, zlepšuje držanie tela a zmierňuje tlak na kĺby. Zmiernenie tlaku na chodidlá dodáva pocit, akoby ste kráčali naboso, a pomáha predchádzať niektorým problémom s chodidlami, ako napríklad opuch a s ním súvisiaca bolesť.  

Technické informácie
Dostupné veľkosti 36-46
Materiál: podošva guma
Materiál: podšívka Dalšie materiály
Materiál: zvršok PU
Walkmaxx línia Comfort
Zaoblená podrážka Áno
Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star