V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Chudnutie

11-20 z 27

 • 5 jednoduchých večerných návykov, ktoré vám pomôžu schudnúť

  5 jednoduchých večerných návykov, ktoré vám pomôžu schudnúť

  Schudnúť je ťažký oriešok. Aj keď sa každý deň poctivo usilujete zbaviť nadbytočných kíl, všetku snahu môžete ľahko zničiť svojimi večernými “rituálmi”, ak si nedáte poriadny pozor. Preto by sme vám chceli predstaviť 5 jednoduchých každodenných návykov, ktoré vám môžu pomôcť pri úsilí mať krajšiu postavu. Ste pripravení začať chudnúť už počas najbližšej noci?

  Prečítajte si viac 
 • 7 dôvodov, prečo by ste mali tráviť viac času vonku

  7 dôvodov, prečo by ste mali tráviť viac času vonku

  Napriek tomu, že je zima a vzduch vonku je studený, vlhký a nie príliš lákavý, nemali by ste všetok voľný čas tráviť schovaný vo vnútri pod teplou dekou na gauči pre televízorom. Je totiž veľa toho, čo môžete získať, ak budete tráviť čas vonku.

  Prečítajte si viac 
 • 7 skvelých tipov, ako kontrolovať hlad

  7 skvelých tipov, ako kontrolovať hlad

  Rozhodli ste sa, že začnete s diétou? Urobiť rozhodnutie o začatí diéty je však tou ľahšou časťou – kontrolovanie vášho hladu je tou ťažšou. Hlad je taktiež dôvodom, prečo zvyčajne s diétou končíme – nemôžeme ho už jednoducho viac vystáť. Zozbierali sme niekoľko skvelých tipov a trikov, ako poraziť hlad a vydržať na diéte.

  Prečítajte si viac 
 • 8 letných aktivít, pri ktorých spálite najviac kalórií

  8 letných aktivít, pri ktorých spálite najviac kalórií

  Nabrali ste počas zimy nejaké to kilo navyše? Obávate sa rýchlo prichádzajúcej plavkovej sezóny? Trávite väčšinu svojho času vo vnútri? Ponúkame Vám 8 úžasných outdoorových aktivít, ktoré výborne spaľujú kalórie a pomôžu Vám opäť sa dostať do fantastickej formy. Ste pripravený spáliť nejaké tie kalórie?

   

  Prečítajte si viac 
 • 8 nápadov na zábavné cvičenie počas zimy

  8 nápadov na zábavné cvičenie počas zimy

  Zimné mesiace sú studené, s krátkymi a tmavými dňami, pre ktoré sa často cítime pochmúrne. Máme však pre vás niekoľko nápadov, ktoré urobia vaše zimné dni veselšími a zároveň prospejú vášmu zdraviu – tu je 8 vynikajúcich zábavných cvičení, ktoré by ste počas tejto zimy rozhodne mali vyskúšať!

  Prečítajte si viac 
 • 8 tipov, ako na letnej dovolenke zostať fit

  8 tipov, ako na letnej dovolenke zostať fit

  Pravdepodobne ste netrpezlivo čakali na letnú dovolenku a teraz je konečne tu! Je načase, aby ste si užili zaslúžené voľno a na pár týždňov si oddýchli. Ale buďte opatrný: príliš veľa odpočinku a pôžitkárstva môže poškodiť Vaše zdravie, takže by ste si aj počas dovolenky mali nájsť čas na udržiavanie sa vo forme.

  Prečítajte si viac 
 • 8 úžasných účinkov morskej vody na Vaše zdravie

  8 úžasných účinkov morskej vody na Vaše zdravie

  Stále sa rozhodujete, či počas leta strávite niekoľko dní pri mori? Už viac neváhajte – letná dovolenka pri mori je nielen zábavná a relaxačná, ale prináša aj mnohé zdravotné benefity. Áno, naozaj je pravda, že morská voda je v skutočnosti prírodná medicína, ktorá dokáže zlepšiť Váš celkový zdravotný stav.

  Prečítajte si viac 
 • 9 návykov, ktoré Vás dostanú na leto do formy

  9 návykov, ktoré Vás dostanú na leto do formy

  Ste spokojný s tým, ako Vaše telo vyzerá teraz? Ak máte pocit, že stále je priestor na nejaké zlepšenia predtým, ako leto oficiálne začne, presne to Vám môžeme pomôcť dosiahnuť. Tu je 9 jednoduchých návykov, ktoré Vám pomôžu pripraviť sa na letnú sezónu, zlepšia sebavedomie a budete sa vďaka nim celkovo cítiť lepšie. Pripravení?

  Prečítajte si viac 
 • Ako efektívne schudnúť a udržať si želanú hmotnosť dlhodobo

  Ako efektívne schudnúť a udržať si želanú hmotnosť dlhodobo

  Všetci vieme, ako to chodí... Začneme sa zdravo stravovať a držať striktnú diétu, ale po prvotných úspechoch nám stále viac a viac chýba motivácia a my sa dostávame do starých známych koľají. Alebo začneme tvrdo cvičiť, ale po niekoľkých týždňoch sa nám už nechce a všetky zhodené kilá sa vrátia naspäť. Chcete vedieť, ako je možné účinne sa zbaviť nadbytočných kilogramov a zároveň si novú váhu udržať?

   

  Prečítajte si viac 
 • Ako pri cvičení správne dýchať

  Ako pri cvičení správne dýchať

  Držanie tela, pohyb, počet opakovaní a sérií, celková dĺžka trvania a prestávky medzi jednotlivými cvikmi nie sú to jediné, čo je nevyhnutné pre bezpečný, zdravý a efektívny tréning. Dýchanie je takisto veľmi dôležité a my vás naučíme, ako ho pri cvičení správne využívať…

   

  Prečítajte si viac 

11-20 z 27