V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Chudnutie

21-27 z 27

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Ako sa udržať vo forme aj počas krátkych zimných dní

  Ako sa udržať vo forme aj počas krátkych zimných dní

  Krátke, studené a tmavé zimné dni nie sú nepriateľom iba vašej dobrej nálady, ale aj predsavzatia udržať sa vo forme. V zime sa dá veľmi jednoducho podľahnúť lenivosti a navyše je občas skutočne ťažké nájsť si dostatok času na to, aby ste pravidelne cvičili vonku na čerstvom vzduchu. Ale môžeme vám trochu pomôcť – tu je 6 výborných tipov na to, ako sa udržať vo forme aj počas zimy.

  Prečítajte si viac 
 • Ako si spraviť túto jar najzdravšou zo všetkých

  Ako si spraviť túto jar najzdravšou zo všetkých

  Depresívne zimné počasie je konečne za nami a Vy ste sa rozhodli žiť túto jar zdravšie. Čo však robiť? Budete musieť spraviť niekoľko ťažkých rozhodnutí a kompromisov, ak sa chcete o seba naozaj postarať, avšak z dlhodobého hľadiska sa to určite oplatí. Pomôžeme Vám s niekoľkými skvelými tipmi, ako urobiť túto jar tou najzdravšou. Čítajte ďalej!

  Prečítajte si viac 
 • Ako zmenšiť svoje brucho aj bez cvičenia

  Ako zmenšiť svoje brucho aj bez cvičenia

   Je to vôbec možné? Samozrejme, že áno! Je pravda, že nebudete vyzerať ako kulturista, ale určite sa dá zbaviť nežiaduceho tuku na bruchu a zmenšiť obvod pásu bez toho, aby ste sa museli každý deň potiť v posilňovni pri tvrdom tréningu. Takže, ako si vyformovať“ brucho bez toho, aby ste museli cvičiť naozaj?

  Prečítajte si viac 
 • Chôdza vs. eliptický trenažér

  Chôdza vs. eliptický trenažér

  Chôdza a cvičenie na eliptickom trenažéri sú si v niektorých ohľadoch dosť podobné, v iných sa zas celkom líšia. Ktorý z nich viac zaťaží Vaše telo a ktorý naopak Vaše svaly? Spálite viac kalórií svižnou chôdzou, alebo cvičením na eliptickom trenažéri? Pripravili sme pre Vás stručné porovnanie týchto dvoch druhov pohybu.

  Prečítajte si viac 
 • Diéta pre perfektné telo do bikín

  Diéta pre perfektné telo do bikín

  Leto ja takmer tu – máte už telo pripravené do bikín? Pravdepodobne nie – nemajte však strach, stále je dosť času začať a schudnúť. Vďaka niekoľkým jednoduchým trikom sa opäť budete v plavkách cítiť sebavedomo a ukážete telo, o ktorom ste vždy snívali. Ste pripravený na tajomstvá tejto jednoduchej diéty?

  Prečítajte si viac 
 • Rýchlodiéta: Schudnite až 3 kilá za týždeň

  Rýchlodiéta: Schudnite až 3 kilá za týždeň

  Blíži sa Vám dôležitý večierok? A nejako sa nedokážete vtesnať do svojich obľúbených šiat? Netrápte sa, máme niečo, čo by Vám mohlo pomôcť. Nie je to práve najzdravšie, ale zúfalé situácie vyžadujú zúfalé riešenia. Tu je pár rád, ako schudnúť až 3 kilá za týždeň… 

  Prečítajte si viac 
 • Zdravé chudnutie - základné prvky

  Zdravé chudnutie - základné prvky

  Chceli by ste povedať zbohom nadbytočnému tuku a žiť v zdravom a fit tele navždy? Buďte trpezlivý! Robte malé kroky a držte sa troch dôležitých skutočností: vyvážená strava, pravidelná telesná aktivita a pozitívne myslenie. Nižšie sa dočítate viac...

  Prečítajte si viac 

21-27 z 27

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3