V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Ďalšie športy

1-10 z 29

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • 10 tipov, ako si udržať motiváciu na behanie

  10 tipov, ako si udržať motiváciu na behanie

  Milióny a milióny ľudí na celom svete behávajú. Bežíme pre zábavu, relax, chudnutie alebo zlepšenie kondície. Beh je ten najjednoduchší, najefektívnejší a väčšinou aj najlacnejší spôsob, ako urobiť niečo pre svoje zdravie. Ale napriek tomu, že je prospešný pre telo i myseľ, niekedy nám chýba motivácia, aby sme v ňom dokázali pokračovať. Stáva sa to aj vám? Pomôže vám 10 skvelých tipov, ako si udržať motiváciu pre tento šport. Ste pripravený?   

   

  Prečítajte si viac 
 • Eliptická príručka pre začiatočníkov

  Eliptická príručka pre začiatočníkov

  Ak vstúpite do kvalitne vybavenej posilňovne, uvidíte tam rôzne kardiovaskulárne stroje, ako napríklad stacionárne bicykle, steppery, veslovacie trenažéry, cyklotrenžéry alebo eliptické trenažéry, ktoré patria medzi najpopulárnejšie stroje na tréning aeróbnej vytrvalosti.

  Prečítajte si viac 
 • Najlepšie recepty ako byť na pláži aktívnym

  Najlepšie recepty ako byť na pláži aktívnym

  Pláž, more, slnko, lehátko, slnečné okuliare a Vaša obľúbená kniha. Znie to lákavo, však? Prázdniny na pláži by mali byť plné oddychu, ak ste ale zvyknutý na aktívnejší životný štýl, môžu sa čoskoro stať trochu nudnými. Pláž ponúka hneď niekoľko aktivít, ktoré urobia Váš deň zaujímavejším, zlepšia Vašu výdrž a pomôžu Vám získať postavu, po akej ste vždy túžili.

  Prečítajte si viac 
 • Najzábavnejšie športy na svete

  Najzábavnejšie športy na svete

  Športovanie je samozrejme vynikajúci spôsob, ako si udržať zdravý životný štýl, peknú postavu a byť v pohode, ale okrem toho nám môže poskytnúť aj veľa zábavy. Ak chcete zmeniť každodenné cvičenie z nudnej nutnosti na skvelú zábavu, možno je načase vyskúšať niektorú z nasledujúcich športových aktivít.

  Prečítajte si viac 
 • Porovnanie fitness trenažérov

  Porovnanie fitness trenažérov

  Neviete sa rozhodnúť, ktorý z našich fitness prístrojov by vám najviac vyhovoval? Pozrite sa na naše porovnávacie tabuľky a zistite, ktorý rotoped, eliptický trenažér alebo bežecký pás je pre vás ten najvhodnejší.

  Prečítajte si viac 
 • Prečo je dobré trénovať vo vnútri?

  Prečo je dobré trénovať vo vnútri?

  Nepríjemné zimné počasie nás často núti vzdať sa zaužívanej tréningovej rutiny a presunúť sa pod strechu. Ale to nemusí byť nevyhnutné zlé. Tréning v interiéroch môže priniesť veľa benefitov a otvoriť nové možnosti…

  Prečítajte si viac 
 • S boxom k lepšej postave

  S boxom k lepšej postave

  V dnešnej dobe je na výber množstvo aktivít, ktoré Vám pomôžu schudnúť a udržať si postavu. Prečo teda neskúsiť cvičenie, ktoré je tak trošku netradičné a je pri ňom dokonca zábava? Pokiaľ hľadáte šport, ktorý perfektne vyrysuje postavu a zároveň odplaví stres, box je pre Vás ten pravý. Prebytočnú energiu doslova „vybúchate“.

  Prečítajte si viac 
 • Zhadzovanie hmotnosti skákaním na švihadle

  Zhadzovanie hmotnosti skákaním na švihadle

  Skákanie cez švihadlo Vás určite vráti späť do Vášho detstva, keď bolo švihadlo jednou z hračiek, ktorými ste boli určite posadnutý. Hoci táto činnosť nemusí znieť ako ozajstná športová aktivita, v skutočnosti ide o  jeden z najintenzívnejších tréningov.

  Prečítajte si viac 
 • 11 dôvodov, prečo si zabehnúť polmaratón

  11 dôvodov, prečo si zabehnúť polmaratón

  Ste rekreačný bežec, však? Pravdepodobne beháte preto, aby ste si pri tom oddýchli a tiež aby ste boli zdravý a fit. Chceli by ste si to však ozvláštniť a vyzvať samého seba do boja? Pokúste sa zabehnúť polmaratón! Bude to ťažké, ale rozhodne to stojí za všetku námahu.

  Prečítajte si viac 
 • 7 jednoduchých krokov, ako zostať fit vďaka plávaniu

  7 jednoduchých krokov, ako zostať fit vďaka plávaniu

  Jeseň ponúka menej zaujímavých aktivít, ktoré Vám môžu pomôcť dostať sa do formy. Jednou z najlepších aktivít, ktorá sa dá robiť celoročne, je však jednoznačne plávanie. Skôr, ako s ním začnete, by ste však mali vedieť niekoľko vecí, vďaka ktorým z neho vyťažíte tie najlepšie výsledky. Tu je 7 jednoduchých krokov, ako byť fit práve vďaka plávaniu – ste pripravení hodiť sa do vody?

  Prečítajte si viac 

1-10 z 29

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3