Dodacie podmienky

 • Tovar je zasielaný spotrebiteľovi prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.
 • Tovar bude spotrebiteľovi doručený v závislosti od dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho v čo najkratšom čase, štandardne za 5-7 pracovných dní od odoslania objednávky, najneskôr však do 30 dní od odoslania objednávky. S tovarom bude doručená spotrebiteľovi aj faktúra, ktorá slúži ako daňový doklad a zároveň ako záručný list. Dodacie lehoty sú pre rôzne druhy tovarov rôzne.
 • Pokiaľ požadovaný tovar nie je k dispozícií alebo sa počas dodacej doby vyskytnú nepredvídané problémy, bude predávajúci informovať spotrebiteľa na kontaktnej adrese resp. telefónnom čísle uvedenom pri objednávke.
 • V prípade, že nebude spotrebiteľovi tovar do dohodnutého termínu doručený a zároveň spotrebiteľ nebude kontaktovaný, je povinný zavolať na telefónne číslo 02/59 220 750, alebo predávajúceho informovať prostredníctvom e-mailovej adresy zakaznicke.centrum@studio-moderna.com
 • Dovoz tovaru predávajúci zabezpečuje len v rámci územia Slovenskej republiky.
 • Spotrebiteľ má možnosť nechať si doručiť zásielku na odberné miesto prostredníctvom služby Zásielkovňa.sk*. Vo vybranej pobočke Zásielkovne si spotrebiteľ môže zásielku osobne vyzdvihnúť počas otváracích hodín danej pobočky. Akonáhle je zásielka pripravená na vybranej pobočke Zásielkovne, spotrebiteľ obdrží potvrdzujúci e-mail a SMS. Pre výdaj tovaru postačuje znalosť hesla uvedeného v potvrdzujúcej správe.
  Zásielku je možné vyzdvihnúť do 7 dní. V dňoch od 1.11. do 20.12.2021 bude úložná doba dočasne skrátená na 5 kalendárnych dní, predĺženie bude možné maximálne o ďalšie 2 dni. Ďalšie najčastejšie otázky a odpovede nájdete na: http://www.zasielkovna.sk/vydajne-miesta-najcastejsie-otazky
  *Služba je dostupná pre vybrané produkty, zásielky obsahujúce maximálne 2 položky a zároveň zásielky dosahujúce max. hodnotu 100 €.

Prepravné, balné a platobné podmienky:

 • Zasielaný tovar je riadne zabalený.
 • Spotrebiteľ si môže zvoliť jeden z týchto spôsobov platby:

   

  • V hotovosti alebo platobnou kartou pri preberaní objednávky (platba na dobierku).
  • Prostredníctvom platobnej brány 24-pay. Po zvolení tohto spôsobu platby bude spotrebiteľ presmerovaný na webovú stránku spoločnosti 24-pay, na ktorej si zvolí platbu kartou alebo bankovým prevodom. Následne zadá svoje údaje a zrealizuje platbu.
  • Prostredníctvom systému PayPal – pre platbu systémom PayPal musí mať zákazník vytvorený účet PayPal. Po zvolení tohto spôsobu platby bude presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, prostredníctvom ktorej zrealizuje platbu.
  • Platba na splátky. Platbu na splátky je možné zvoliť len pri nákupe v hodnote nad 100 €, ak nie je pri konkrétnom produkte uvedené inak. Podrobnosti o platbe na splátky nájdete tu.
 • K cene tovaru sa pripočítava prepravné v závislosti od jeho hmotnosti a hodnoty dodávaného tovaru. Za tovar doručovaný kuriérom (expresnou službou) sa platí prepravné s ohľadom na hodnotu, rozmery a hmotnosť tovaru. Presná cena za dopravu tovaru bude spotrebiteľovi oznámená až pri telefonickom potvrdení objednávky. Balné predávajúci neúčtuje. Doručená faktúra slúži ako záručný list.
 • Cena produktu je stanovená cenníkom predávajúceho, ktorý je zverejnený na webovej stránke predávajúceho. Ceny uvedené v cenníku môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia. Zmeny cenníka predávajúci zverejní vždy na svojej webovej stránke. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien tovarov v nadväznosti na zmeny cien výrobcov, dovozcov a pod. Platná cena tovaru bude vždy oznámená pri overovaní objednávky. Potvrdením objednávky kupujúci súhlasí so zaplatením kúpnej ceny stanovenej predávajúcim.

Výpočet ceny poštovného*:

Balíky do 40 kgHodnota objednávky do 50 €Hodnota objednávky nad 50 €
Bežní zákazníci 5,99 €  5,99 € 
Zákazníci Club 5* 3,99 € 1,99 €
Balíky nad 40 kgHodnota objednávky do 150 €Hodnota objednávky nad 150 €
Bežní zákazníci 34,99 € 34,99 €
Zákazníci Club 5* 29,99 € 29,99 €
Doplnkové služby: 
Garancia okamžitej výmeny zásielky  2,99 €
Predĺženie doby na vrátenie produktu  4,99 €
Osobný odber na predajni 1,99 €
Zásielkovňa 5,49 €

*Pri platbe na dobierku a online platbách je cena poštovného navýšená o manipulačný poplatok 1,99 € .

Doprava zadarmo pri platbe online!