V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Dostaňte sa do formy

1-10 z 12

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 • 11 rýchlych tipov pre zdravšiu dovolenku

  11 rýchlych tipov pre zdravšiu dovolenku

  Bol som na letnej dovolenke v krásnom prímorskom mestečku. Napchával som sa ako kráľ, celé dni tráviac v príjemnom tieni čítaním kníh a po večeroch oddychujúc s fľašou piva. Po príchode domov som zistil, že som pribral 4 kilá. Koľkokrát ste počuli podobný príbeh? A koľkokrát ste ho zažili na vlastnej koži? Tento rok to bude inak... máme 11 tipov pre zdravšiu dovolenku!

  Prečítajte si viac 
 • 5 spôsobov, ako si udržať nadobudnutú svalovú hmotu

  5 spôsobov, ako si udržať nadobudnutú svalovú hmotu

  Vytvarovať si telo je poriadna fuška – to vám môže potvrdiť každý, kto sa o to niekedy pokúšal. O čom však počúvame oveľa menej je „návod“, ako si udržať tie pekné tvary, keď sa nám ich už podarilo získať.

  Prečítajte si viac 
 • 7 dôvodov, prečo sú športujúce ženy lepšie v posteli

  7 dôvodov, prečo sú športujúce ženy lepšie v posteli

  Aj vy patríte k ženám, ktoré si stále akosi nevedia nájsť dobrú motiváciu na to, aby ste začali pracovať na svojej postave? Nech je ako chce, ak potrebujete Vy (alebo vaša láska) extra dôvod, prečo zdvihnúť zadok z gauča a začať sa hýbať – my ich pre vás máme hneď 7!

  Prečítajte si viac 
 • Ako sledovať pokroky svojho tela

  Ako sledovať pokroky svojho tela

  Keď sa rozhodnete, že začnete cvičiť a dostanete svoje telo do formy, budete chcieť vidieť aj výsledky – a to rýchlo! Ak nadobudnete pocit, že sa nedejú žiadne zmeny, Vaša motivácia s najväčšou pravdepodobnosťou rýchlo poklesne. Ale ako vlastne môžete zistiť, či sa s Vaším telom niečo deje? Tu je niekoľko jednoduchých tipov, ktoré Vám pomôžu udržať si prehľad o zmenách, ktoré sa s Vašou postavou dejú – a pritom nestratíte chuť pracovať na sebe!

  Prečítajte si viac 
 • Prečo je dôležité sledovať svoju fyzickú kondíciu

  Prečo je dôležité sledovať svoju fyzickú kondíciu

  Rozhodli ste sa, že dostanete svoje telo opäť do formy? Super! Vieme, že pri behu či akejkoľvek inej fyzickej aktivite zažijete kopec zábavy a pritom si zlepšíte svoju celkovú fyzickú kondíciu. Ale je tu jeden háčik – byť aktívnym samo o sebe nestačí. Budete musieť aj neustále kontrolovať svoje výsledky a pokrok. Prečo? Tu je 8 dobrých dôvodov, prečo je dôležité, aby ste sledovali, ako sa mení Vaša fyzická kondícia...

  Prečítajte si viac 
 • Zostaňte počas dovolenky v skvelej forme

  Zostaňte počas dovolenky v skvelej forme

  Letná dovolenka je o tom, aby ste vypadli zo svojho každodenného stereotypu. Zároveň však určite chcete zostať vo forme. No ako sa človek môže udržať v kondícii počas dovolenky? Netrápte sa, máme v rukáve pár tipov, ako neprísť o svoju ťažko vydretú figúru – či už sa rozhodnete ísť k moru alebo jednoducho zostanete doma.

  Prečítajte si viac 
 • 7 úžasných výhod, ktoré prináša cvičenie v pohodlí Vášho domova

  7 úžasných výhod, ktoré prináša cvičenie v pohodlí Vášho domova

  Stále sa neviete rozhodnúť, či si máte na nasledujúce mesiace zaplatiť členský poplatok do fitnes centra, aby ste si mohli párkrát do týždňa poriadne zacvičiť? Nemusíte. Tu je 7 výborných dôvodov, prečo je lepšie cvičiť v pohodlí svojho domova...

  Prečítajte si viac 
 • Najlepšie pomôcky na domáce cvičenie

  Najlepšie pomôcky na domáce cvičenie

  Hľadáte nejaké nápady, ako cvičiť efektívne v akomkoľvek ročnom období? Nebojte sa, máme pre Vás skvelé riešenie – kúpte si pomôcky, s ktorými budete môcť cvičiť aj doma. Pripravili sme zoznam najlepších pomôcok, vyskúšajte ich a opäť urobte svoj život aktívnym!

   

  Prečítajte si viac 
 • Nechajte sa inšpirovať najlepšími športovcami sveta

  Nechajte sa inšpirovať najlepšími športovcami sveta

  Aj Vy ste strávili niekoľko týždňov pred televíznou obrazovkou? Obdivovali ste športovcov z celého sveta pri neuveriteľných výkonoch? Pravdepodobne teraz pociťujete inšpiráciu. Chceli by ste toto nadšenie využiť pre seba?

  Prečítajte si viac 
 • Páni, viete ako sa udržať fit aj bez návštevy posilňovne?

  Páni, viete ako sa udržať fit aj bez návštevy posilňovne?

  Snažíte sa udržať vo forme? Dobre robíte! Ale viete, ako to dosiahnuť, ak nemáte radi preplnené, prepotené a navyše drahé posilňovne či fitnes centrá? Týchto 9 nápadov by Vám mohlo pomôcť na ceste za krajším telom, po akom ste vždy túžili...

  Prečítajte si viac 

1-10 z 12

Stránka:
 1. 1
 2. 2