Zostaňte v bezpečí. Nakupujte z domu.

Zostaňte v bezpečí. Nakupujte z domu. Teraz doprava ZADARMO na objednávky nad 50 €.

Teraz doprava ZADARMO na objednávky nad 50 €.

 
 
[banner_timer]
 

Masážny prístroj s vyhrievaním 4v1 Shiatsu

Photo
Video

Masážny prístroj s vyhrievaním Shiatsu 4v1 simuluje starobylú shiatsu masáž a tlakovú masáž s využitím 4 masážnych hlavíc, ktoré zmierňujú napätie svalov a zlepšujú krvný obeh. Zahŕňa tiež terapiu teplom pre uvoľnenie krku a stuhnutých kĺbov. Zapnite prístroj a rozmaznávajte svoje unavené chodidlá, boľavé ramená či chrbát.

Masážny prístroj s vyhrievaním 4v1 Shiatsu
79,99 €
39,99 € Club 5*
Doprava zadarmo
Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Na sklade, odosielame do 5 pracovných dní.
  • Stručný prehľad
  • Detaily produktu
  • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Masážny prístroj s vyhrievaním Shiatsu 4v1 simuluje starobylú shiatsu masáž a tlakovú masáž s využitím 4 masážnych hlavíc, ktoré zmierňujú napätie svalov a zlepšujú krvný obeh. Zahŕňa tiež terapiu teplom pre uvoľnenie krku a stuhnutých kĺbov. Zapnite prístroj a rozmaznávajte svoje unavené chodidlá, boľavé ramená či chrbát.

Zistite viac
Detaily produktu

Zážitok z masáže 4v1

Máte boľavé nohy a stuhnuté svaly po náročnom dni, dlhom státí alebo sedení? Doprajte si dokonalý relax s masážnym prístrojom Wellneo Shiatsu 4v1. Na masáž nemusíte nikam dochádzať, ani platiť poplatky, užívajte si ju v pohodlí domova.  Vyberte si zo 4 rôznych funkcií ukrytých v jednom šikovnom pomocníkovi:

  • Tlaková masáž
  • Terapia teplom
  • Masáž rôznymi smermi
  • Masáž pre zlepšenie krvného obehu

Relaxujte pri hĺbkovej shiatsu masáži

Japonský výraz shiatsu znamená „tlak prstami“, čiže ide o tlakovú masáž konkrétnych bodov na tele s rytmickým presúvaním sa z jednej oblasti do druhej. Zlepšuje sa schopnosť regenerácie tela tým, že masáž stimuluje krvný obeh a zvyšuje prietok okysličenej krvi, čo prináša úľavu a zároveň znižuje pocit nepohodlia. Masážny prístroj Shiatsu 4v1 dokonale napodobuje túto techniku pomocou 4 masážnych hlavíc, ktorých smer môžete počas masáže zmeniť.

Vylepšite masáž o terapiu teplom

Vaše pohodlie je prioritou číslo jeden a vďaka tomuto masážnemu prístroju môžete spojiť príjemný pocit hĺbkovej masáže s terapiou teplom. Zbavte sa svalového napätia, stuhnutého krku alebo kĺbov. Nastavte si masážnu podložku na požadovanú oblasť, stlačte tlačidlo a nechajte bolesť pomaly odchádzať.

Uvoľnite celé svoje telo

Nenechajte sa oklamať vzhľadom tohto prístroja – masážny prístroj Shiatsu 4v1 neslúži len na masáž Vašich chodidiel, ale postará sa o celé telo. Stačí rozopnúť poťah a vybrať masážny vankúšik, ktorý môžete ľahko použiť na krk, ramená, nohy a hornú časť chrbta. Intenzívna masáž shiatsu prispeje k Vašej celkovej pohode a lepšej nálade. Vďaka lepšiemu prekrveniu sa môžete rozlúčiť s pocitom ťažkých a unavených nôh a stuhnutých svalov.

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 1 x recenzia

5

1 x recenzia

Počet položiek: 1

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

EvaS

www.topshop.sk

26.1.2020

Masáž
Som veľmi spokojná, splnil moje očakávania. Odporúčam každému.

Počet položiek: 1