Black Friday

Black Friday

Výnimočné zľavy až do 90%

-90%
Akcia končí už o:
[banner_timer]
 

Ortéza na vybočený palec

Photo
Video
-70%

Ortéza na vybočený palec Wellneo je efektívny spôsob, ktorý Vám pomôže zbaviť sa haluxov bez liekov. Je k dispozícii v 4-dielnej sade na denné a nočné použitie. Denné dlahy sa pohodlne nosia v obuvi a pomáhajú zmierňovať trenie a tlak topánky. Nočné dlahy sú vhodné na úpravu polohy veľkého palca počas noci. Univerzálna veľkosť, jednoduché použitie a pohodlné nosenie.

Akcia končí už o
Ortéza na vybočený palec

Bežná cena: 29,90 €


Akciová cena: 8,97 €

Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Na sklade, odosielame do 5 pracovných dní.
  • Stručný prehľad
  • Detaily produktu
  • Zoznam predajní s osobným odberom
  • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Ortéza na vybočený palec Wellneo je efektívny spôsob, ktorý Vám pomôže zbaviť sa haluxov bez liekov. Je k dispozícii v 4-dielnej sade na denné a nočné použitie. Denné dlahy sa pohodlne nosia v obuvi a pomáhajú zmierňovať trenie a tlak topánky. Nočné dlahy sú vhodné na úpravu polohy veľkého palca počas noci. Univerzálna veľkosť, jednoduché použitie a pohodlné nosenie.

Zistite viac
Detaily produktu

Efektívne riešenie na haluxy

Ak aj Vás postihlo toto nešťastie a máte problémy s haluxami, nemusíme Vám vysvetľovať, čo to je a prečo to je problém – sami dobre viete, aký to je problém a navyše bolestivý! Chceme Vám ponúknuť pohodlné a efektívne riešenie, ktoré Vám pomôže s haluxami na chodidlách, a preto sme vyvinuli ortézu na vybočený palec Wellneo - Vaše denné aj nočné riešenie, ktoré Vám pomôže zbaviť sa haluxov.

Prečo haluxy vznikajú

Halux je výsledkom deformity kĺbu veľkého palca, ale pravá príčina je nejasná. Možné príčiny môžu byť zahŕňať genetiku, uvoľnené väzivá, pružné kĺby a slabý svalový tonus, ale aj nevhodnú obuv, najmä vysoké opätky. Prvým krokom preto je, kúpiť si pohodlnejšiu obuv. Druhým krokom, ak sa chcete zbaviť haluxov, je kúpiť si korektor na haluxy Wellneo.

Ako sa zbaviť haluxov

Najtypickejšou domácou liečbou haluxov je nosenie širokej a pohodlnej obuvi a vložiek do topánok, ktoré trochu uľavia od bolesti, alebo neriešia problém.  Ak budete haluxy na nohách ignorovať, môže to viesť až k potrebe užívať lieky proti bolesti alebo dokonca podstúpiť operáciu. S korektorom na haluxy Wellneo tomu môžete predísť, pretože Vám pomôže zbaviť sa bolesti bez liekov a presunúť polohu veľkého palca do správnej polohy.

Kompletné riešenie na haluxy

Korektor na haluxy Wellneo je k dispozícii v 4-dielnej sade a ponúka kompletné, denné aj nočné riešenie pre haluxy na oboch chodidlách. Denné dlahy sú vyrobené zo silikónu a môžu sa nosiť v topánkach počas dňa. Tým, že oddeľujú kožu od priameho kontaktu s topánkou, pomáhajú zmierňovať trenie a tlak spôsobený trením, ktorý zhoršuje tento stav, a tým pomáha zmierňovať ďalšie poškodenie a bolesť. 

Na denné aj nočné použitie

Nočné dlahy sú pevnejšie a korigujú polohu veľkého palca počas noci. Všetky súčasti sady sú vyrobené v univerzálnej veľkosti, takže sú vhodné pre každú nohu - stačí založiť dlahy a prispôsobiť ich Vašim palcom tak, aby pomôcka nespôsobovala žiadny nepríjemný pocit. Korektor môžete používať po celý deň a po celú noc a zmierniť tak bolesť haluxov bez liekov.

Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Konkrétnu predajňu si zvolíte pri vytváraní objednávky. Pri tomto spôsobe doručenia môžete za tovar zaplatiť iba online platbou.

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star