V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Outdoor, turistika a kempovanie

 • Prečo sa zamilujete do turistiky

  Prečo sa zamilujete do turistiky

  Turistika je jednou z najobľúbenejších outdoorových aktivít na svete a to z dobrého dôvodu – je absolútne úžasná! Ak ste si ju doteraz ešte neobľúbili, rozhodne je najlepší čas, aby ste tak urobili práve teraz. A prečo by ste to mali urobiť? Tu je 8 úžasných benefitov, ktoré turistikovanie prináša a vďaka ktorým sa zaľúbite do tejto jednoduchej, ale pritom veľmi návykovej činnosti...

   

  Prečítajte si viac 
 • Rozdiel medzi turistikou a trekingom

  Rozdiel medzi turistikou a trekingom

  Mnoho ľudí sa vo voľnom čase s obľubou venuje turistike. Iní zas povedia, že sú radi, keď si z času na čas môžu vyraziť na treking. Premýšľali ste niekedy nad tým, aký je vlastne medzi turistikou a trekingom rozdiel? Kam sa chodí na túry a kam na treking? Vyžaduje si turistika inú výstroj ako treking? Čo sa viac hodí k Vášmu životnému štýlu? Môžeme Vám na to odpovedať – tu je niekoľko základných rozdielov medzi turistikou a trekingom...

  Prečítajte si viac 
 • Začíname s turistikou - návod pre začiatočníkov

  Začíname s turistikou - návod pre začiatočníkov

  Čerstvý vzduch, slnečné počasie a rozľahlé hory – no neznie to úžasne? Turistika je krásna činnosť, ktorá má mnoho výhod, tak je možno najvyšší čas, aby ste ju vyskúšali aj vy! Nezáleží na tom, akú máte kondíciu; môžete začať s pomalšími a menej náročnými túrami a postupne sa prepracovať až k impozantným turistickým dobrodružstvám. Pripravili sme pre Vás niekoľko jednoduchých tipov, ktoré vám pomôžu začať s novou obľúbenou aktivitou.

   

  Prečítajte si viac 
 • 10 základných častí kempingového vybavenia

  10 základných častí kempingového vybavenia

  Chystáte sa kempovať s rodinou, či priateľmi? Skvelý nápad! Teplé letné dni sú na táborenie ideálne, ale pokiaľ chcete, aby bol Váš zážitok naozaj dokonalý, budete potrebovať aj nejakú tu špeciálnu výstroj. Tu je 10 základných častí kempingového vybavenia, s ktorými bude Váš letný únik do prírody tak perfektný, ako je len možné.

  Prečítajte si viac 
 • 8 úžasných kempingových tipov

  8 úžasných kempingových tipov

  Teplé a slnečné letné dni sú ako stvorené na kemping. Možno naň radi chodíte s rodinou, priateľmi alebo dokonca sám so sebou, ak ste ozajstný kempingový nadšenec. V každom prípade je dobré dodržiavať niektoré základné pravidlá, aby bol Váš výlet skutočne príjemný.

  Prečítajte si viac 
 • Stručný sprievodca minimalistickým kempovaním

  Stručný sprievodca minimalistickým kempovaním

  Chcete sa toto leto vybrať so svojou rodinou na kemping? A máte pri tom obavy zo všetkého toho vybavenia, ktoré budete musieť vliecť so sebou? Pre kemping však, rovnako ako pre život vo všeobecnosti platí, že menej je niekedy viac!

  Prečítajte si viac