ČIERNY PIATOK PREDĹŽENÝ

ČIERNY PIATOK PREDĹŽENÝ - A s ním aj zľavy až do -70%

A s ním aj zľavy až do -70%

 
[banner_timer]
 

ČIERNY PIATOK PREDĹŽENÝ

ČIERNY PIATOK PREDĹŽENÝ - A s ním aj zľavy až do -70%

A s ním aj zľavy až do -70%

 
[banner_timer]
 

-8% NA VŠETKO

-8% NA VŠETKO

 
Ponuka platí už len:
[banner_timer]
 

Prevencia proti plesni nôh a nechtov IZAeffect

Photo
Video
-54%

Pôsobí antibakteriálne s účinnosťou až 99,99 % a predchádza opätovnému vzniku baktérií. Bez vône, dermatologicky testovaný a biologicky odbúrateľný. Vyvinutý v Nemecku / vyrobený v Slovinsku
Balenie obsahuje: Wellneo IZAeffect 100 ml s rozprašovačom + Wellneo Iza Effect 100 ml bez rozprašovača 

Prevencia proti plesni nôh a nechtov IZAeffect

Bežná cena: 34,99 €


Akciová cena: 15,99 €

Od 15,19 € Club 5*
Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Dostupné s doručením do 2 mesiacov
 • Stručný prehľad
 • Detaily produktu
 • Zoznam predajní s osobným odberom
 • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Pôsobí antibakteriálne s účinnosťou až 99,99 % a predchádza opätovnému vzniku baktérií. Bez vône, dermatologicky testovaný a biologicky odbúrateľný. Vyvinutý v Nemecku / vyrobený v Slovinsku
Balenie obsahuje: Wellneo IZAeffect 100 ml s rozprašovačom + Wellneo Iza Effect 100 ml bez rozprašovača 

Zistite viac
Detaily produktu

Najúčinnejšia prevencia proti plesni na nohách a nechtoch

Ak Vy alebo niekto z Vašej rodiny trpí bolestivou a nepeknou plesňovou alebo bakteriálnou infekciou na nohách alebo nechtoch, máme pre Vás vynikajúce riešenie. Wellneo IZAeffect Vám nielenže pomôže v boji proti nechtovej mykóze, ale v prvom rade Vás ochráni pred infekciou:

 • Vysoko účinný prípravok na prevenciu nechtovej mykózy
 • Ničí baktérie a mikróby
 • Pôsobí ako prevencia proti plesni na nohách a nechtoch
 • S dokázanou 99,99 % účinnosťou
 • Rýchly nástup účinku
 • Účinok je viditeľný (pení pri kontakte s mikroorganizmami a baktériami)
 • Efektívne dezinfikuje obuv, pomôcky na starostlivosť o nechty a povrchy, po ktorých kráčate bosí
 • Je ideálny na dezinfekciu topánok, ponožiek a povrchov
 • Bez vône
 • Dermatologicky testovaný
 • Biologicky odbúrateľný (nemá žiadne negatívne účinky na životné prostredie, pretože sa rozkladá na vodu a kyslík)
 • Vhodný aj pre deti

Mykóza nechtov nôh postihuje až polovicu populácie do veku 70 rokov

Vedeli ste, že s plesňou nechtov nôh nazývanou onychomykóza sa do veku 70 rokov stretne až polovica populácie? Infekcia vzniká, keď si maličké spóry plesní nájdu cestu do lôžka nechta, kde v teplom a vlhkom prostredí rastú a rozmnožujú sa.

Mykóza nechtov nôh je typ plesne, ktorá postihuje nechty na nohách a niekedy aj nechty na rukách. Plesne sa živia keratínom – tvrdým proteínom, ktorý sa nachádza na povrchu nechta. Pleseň nechtov nôh sa doslova živí nechtami a spôsobuje ich poškodenie, v niektorých prípadoch až stratu nechta.

Komplikovaný problém s jednoduchým riešením

Liečba mykózy nechtov nôh je dlhá a náročná. Ak sa mykóza nelieči, môže spôsobiť trvalé poškodenie nechta, viesť k strate nechta, k zarastajúcim nechtom alebo sa môže rozšíriť na ostatné nechty prípadne na kožu okolo nechtov.

Ak sa pleseň nelieči, môže spôsobiť až vredy na nohách a obmedzovať prúdenie krvi. To spôsobuje obrovské ťažkosti pri chôdzi a môže viesť k nedostatočnému prúdeniu krvi v nohách a ďalším komplikáciám.

Dezinfekcia a prevencia proti plesni jednoduchým nasprejovaním

Na prevenciu plesňovej alebo bakteriálnej infekcie stačí nasprejovať ekologický prípravok Wellneo IZAeffect na chodidlá, nechty na nohách alebo na rukách alebo na ktorékoľvek miesto na pokožke postihnuté plesňou. Na dezinfekciu ponožiek, punčocháčov, topánok či papúč nasprejujte prípravok dovnútra. 

Len jedna silná účinná látka

Dezinfekčné prípravky zvyčajne obsahujú kombináciu viacerých účinných látok, aby zaručili sľubovanú účinnosť. Ale IZAeffect obsahuje len jednu silnú a dobre známu účinnú látku – peroxid vodíka.

Peroxid vodíka reaguje s bunkovými stenami baktérií a plesní a ďalšími bunkovými štruktúrami a zabíja mikroorganizmy tak, že spôsobuje viazanie voľných radikálov kyslíka s enzýmami škodlivých bunkových membrán a spôsobuje ich denaturáciu.

 

Žiadne vedľajšie účinky, nepoškodzuje životné prostredie

Wellneo IZAeffect je účinný pri rôznych teplotách aj pri rôznych hodnotách pH. Nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je škodlivý pre životné prostredie.

Číslo registrácie biocídneho výrobku v SR: bio/1981/D/17/CCHLP

Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Pokiaľ je tovar dostupný k objednaniu na internete, predajňu si vyberiete v košíku a za tovar môžete zaplatiť iba online platbou.

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 10 x recenzia

4,55

30 x recenzia

1-10 z 30

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Mária L

www.wellneo.sk

Mária L
S produktom som veľmi spokojná. Kebych bola vedela by som počkala, kúpila by som ho lacnejšie lebo ako dôchodkyňa potrebujem každé euro

Lubica

www.wellneo.sk

recenzia
S produktom som veľmi spokojná, splnil moje očakávania, plesne na nechtoch sa mi pekne vyliečili, spotrebovala som dve balenia, dakujem .

Blanka

www.wellneo.sk

Izaefekt
Kúpila som si produkt asi pred 2rokmi,keď som mala problém s nechtom a krásne sa mi vyliečil a teraz som si ho kúpila zasa len tak na prevenciu je to super prípravok.Treba častejšie a dlhodobo používať aby sa dostavil želaný efekt.Ďakujem a odporúčam

smonika033

www.wellneo.sk

IZAeffect
Výborný produkt, kúpila som ho pre syna ktorému zarastajú necht na nohe. Škoda, že už nie je dostupný.

katka

www.wellneo.sk

spokojnosť
super prípravok som spokojná

Katarína

www.wellneo.sk

Účinkuje
Produkt som zakúpila pre syna, ktorý hrá vodné pólo a má dlhodobý problém s pokožkou na chodidlách. Ani dlhodobá absencia chlórovej vody z bazéna nezabrala, tak som skúšala všetko možné - mastičky, spreje, kúpeľ..., či už prírodného charakteru, alebo priamo z lekárne. Už po použití 2 balení som videla výrazné zlepšenie stavu - ustúpilo začervenanie a poškodenie pokožky medzi prstami zmizlo. Chodidlá ošetrujem 2 x denne, ráno a večer a tiež používam do obuvi. Z vlastnej skúsenosti môžem tento výrobok odporučiť.

Miška

www.wellneo.sk

prevencia po plavárni
kúpila som synovi ako prevenciu, trénuje ako plavec čiže stále niekde v bazéne a bosý v spoločných priestoroch plavárne. tak si to ako prevenciu po každom tréningu strieka na nohy. verím, že funguje, zatiaľ je zdravý.

Lenka

www.wellneo.sk

spokojnosť na 100%
je to ozaj univerzálny sprej, používala som aj na mykózu na nechtoch, mimochodom zabral celkom rýchlo a už ma netrápi, používam do topánok proti zápachu, kedže celý deň som na nohách v uzavretej obuvi, ale dokonca to používam v domácnosti na dezinfikovanie povrchov! sprej nijak nezapácha, je číry čiže ani nefarbí a hlavne je efektívny.budem ho používať aj naďalej.

kikus

www.wellneo.sk

výborný produkt
odporúčam, ja osobne už striekam asi 8 fľaštičku. zastavilo a vyliečilo mi nechtovú mykózu, ale striekam to aj ako prevenciu proti zápachu do topánok. a jedna milá predavačka mi poradila, že v týchto kritických dňoch to viem používať aj ako dezinfekčný prostriedok do domácnosti.

sandra

www.wellneo.sk

top produkt
skúsila som a som nadšená, určite budem odporúčať aj ďalej svojim známym, top produkt

1-10 z 30

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3