V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Zľava 19% na všetko nezľavnené a bez darčeka!

Zľava 19% na všetko nezľavnené a bez darčeka! - Zostaňte v bezpečí, zostaňte doma a ušetrite. Akcia len do nedele!

Zostaňte v bezpečí, zostaňte doma a ušetrite. Akcia len do nedele!

-19%
Ponuka končí o:
[banner_timer]
 

Set pre dokonalý účes

Photo
Video
-62%

Zoznámte sa s 2 najobľúbenejšími položkami Vašej kúpeľne – fén 2v1 Airpro Wellneo je inovatívny sušič vlasov, ktorý pracuje až o 70% rýchlejšie. Neprehrieva Vaše vlasy, ani nespôsobuje žiadne poškodenie. Flexibilné zrkadlo so svetlom po okrajoch zväčšuje až 10-krát bez skreslenia a dá sa pripevniť na akýkoľvek hladký povrch a ohnúť v ľubovoľnom smere.

Set pre dokonalý účes

Bežná cena: 104,88 €


Akciová cena: 39,88 €

Doprava zadarmo
Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Produkt dostupný len na objednávku s predĺženou dodacou dobou.
 • Stručný prehľad
 • Detaily produktu
 • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Zoznámte sa s 2 najobľúbenejšími položkami Vašej kúpeľne – fén 2v1 Airpro Wellneo je inovatívny sušič vlasov, ktorý pracuje až o 70% rýchlejšie. Neprehrieva Vaše vlasy, ani nespôsobuje žiadne poškodenie. Flexibilné zrkadlo so svetlom po okrajoch zväčšuje až 10-krát bez skreslenia a dá sa pripevniť na akýkoľvek hladký povrch a ohnúť v ľubovoľnom smere.

Zistite viac
Detaily produktu

Jedinečná nová technológia a rýchle sušenie vlasov

Fén Wellneo® 2v1 AirPro ponúka nový jedinečný spôsob sušenia vlasov, ktorý je zrejmý už pri prvom pohľade na originálny ergonomický dizajn fénu. Má niekoľko nastavení sušenia, ktoré umožňujú personalizovanú a jemnú starostlivosť o Vaše vlasy. Fén Wellneo® patrí do novej generácie sušičov na vlasy, ktorá kombinuje výkon 2000 W, ionizačnú technológiu a inovatívny dizajn s 2 spôsobmi sušenia: klasické a tunelové sušenie vlasov. Fén AirPro má profesionálny AC motor s vysokou výdržou a až 3x dlhšou životnosťou.

 • Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

  Klasické sušenie pre kratšie aj dlhšie vlasy

 • Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

  Tunelové sušenie pre dlhšie vlasy

Až o 70% rýchlejšie sušenie

Fén na vlasy Wellneo® 2v1 AirPro si obľúbi celá rodina. Môžete si vybrať, či ho budete používať ako klasický fén na sušenie a styling kratších aj dlhších vlasov alebo na tunelové sušenie pre dlhšie vlasy. Jednoducho potočte nadstavcom, ako je znázornené nižšie a zmeňte smer fúkania vzduchu. Inovatívny systém tunelového sušenia vlasov rovnomerne fúka vzduch a suší zároveň vrchnú aj spodnú stranu vlasov až o 70% rýchlejšie.

 1. Klasické sušenie vlasov
 2. Tunelové fénovanie vlasov
Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Menej rozlietané, viac upravené

Tento moderný fén má 3 nastavenia teploty a 2 stupne rýchlosti, vrátane funkcie fúkania studeného vzduchu pre perfektné zakončenie stylingu, takže si jednoducho zvolíte presne to, čo práve potrebujete. Fén suší vlasy rýchlejšie vďaka exkluzívnej twist technológii, zatiaľ čo štandardné sušiče vlasov fúkajú vzduch priamo z dýzy, čo spôsobuje rozlietaný a rozcuchaný efekt. Fén Wellneo AirPro má dva spôsoby sušenia - priamo alebo zo strán pre upravené, hladké a pekné vlasy. Vyberte si to, čo Vám vyhovuje na každú príležitosť. Vďaka dodatočným funkciám fén Wellneo neprehrieva Vaše vlasy a nijako ich nepoškodzuje. Navyše výrazne znižuje čas sušenia vlasov, čo je veľká výhoda, keď sa ponáhľate.

Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Vlasy sušené bežným fénom

Vlasy sušené fénom Wellneo® 2v1 AirPro

Čo nesmie chýbať v každej kúpeľni?

Kvalitné zrkadlo! Toto zrkadlo zväčšuje až 10x, má osvetlenie a môžete ho pripnúť takmer kamkoľvek.

Trápite sa s make-upom v tmavej kúpeľni? Nevidíte dobre na vytrhávané obočie? Alebo si potrebujete nasadiť kontaktné šošovky? A to nehovoríme o holení...

Zoznámte sa s novým flexibilným zrkadlom Wellneo s prísavným podkladom, ktorý upevníte kdekoľvek potrebujete!

Top Shop My Flexible Mirror

Skvele drží na hladkom povrchu, nepotrebujete nič privŕtavať

Väčšina zrkadiel si vyžaduje montáž, vŕtanie dier do obkladov či iné úpravy, ktoré môžu poškodiť stenu. Teraz stačí použiť prísavku, ktorá drží na každom hladkom povrchu. Uvoľnite si ruky, zrkadlo drží samo.

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Drží na inom zrkadle

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Drží na obkladoch

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Drží na umývadle

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Drží na okne

10-násobné zväčšenie

Aplikácia make-upu či vytrhávanie obočia si vyžaduje dobrú pozornosť a precíznosť, ktorú vo väčšine malých kúpeľní nemáte. S flexibilným zrkadlom Wellneo to zvládnete hravo, keďže zväčšuje až 10-násobne.

Uvidíte celú svoju tvár, takže pokiaľ ste muž - holenie bude jednoduchšie. Trojstupňové LED osvetlenie.

Skvelá praktická pomôcka do tmavých kúpeľní. Zrkadlo zobrazuje 100% bez skreslenia, uvidíte sa reálne.

Top Shop My Flexible Mirror
Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star